konkurs
jesteś tu: > matzoo.pl

Przyjaciele Matzoo


Dnia 10 maja 2012 roku, z okazji drugich urodzin portalu Matzoo.pl, uhonorowano Certyfikatami Przyjaciela Matematycznego Zoo sto kół matematycznych ze szkół z całego kraju.

Certyfikaty zostały przyznane:

  • dla kółka matematyczno-informatycznego ”Umysłów Ścisłych” prowadzonego przez panią Joannę Skrzycką przy Szkole Podstawowej nr 1 im.Tadeusza Kościuszki w Szklarskiej Porębie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Katarzynę Turowską przy Szkole Podstawowej w Wyszynach Kościelnych,
  • dla kółka matematycznego „Młodego Odkrywcy” prowadzonego przez panią Ewę Sikorską przy Niepublicznej Szkole Podstawowej o Profilu Językowym w Warszawie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Agnieszkę Wojciechowską przy Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Renatę Kędzierską przy Szkole Podstawowej w Teodorowie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Agatę Winiarską-Korcz przy Szkole Podstawowej w Teodorowie,
  • dla kółka matematyczno-informatycznego prowadzonego przez panią Barbarę Witkowską przy Szkole Podstawowej w Smolnej,
  • dla kółka matematyczno-informatycznego prowadzonego przez panią Monikę Krejs przy Szkole Podstawowej nr 10 w Warszawie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Jolantę Frejowską przy Szkole Podstawowej nr 11 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tychach,
  • dla kółka matematyczno-przyrodniczego prowadzonego przez panią Beatę Teskę przy Szkole Podstawowej im. A. Gajewskiego w Nowym Stawie,
  • dla kółka matematyczno-informatycznego prowadzonego przez panią Katarzynę Ołowińską przy Szkole Podstawowej im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Katarzynę Gierz przy Szkole Podstawowej nr 319 im. Marii Kann w Warszawie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Joannę Zawieruchę przy Szkole Podstawowej nr 273 w Warszawie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Barbarę Galicę-Grubarz przy Szkole Podstawowej nr 2 w Zakopanem,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Adrianę Sołtysiak przy Zespole Przedszkolno Szkolnym w Stolcu,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Justynę Janeczek przy Szkole Podstawowej im. mjr. H. Sucharskiego w Jezierzycach,
  • dla kółka matematyczno-przyrodniczego prowadzonego przez panią Barbarę Groszek przy Zespole Szkół w Jezierzycach,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez pana Artura Biskupa przy Szkole Podstawowej nr 17 w Tychach,
  • dla kółka matematyczno-informatycznego prowadzonego przez panią Sylwię Szulc przy Szkole Podstawowej im. J. Lompy w Woźnikach,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Dorotę Gołdę przy Szkole Podstawowej nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Katarzynę Pawicką przy Szkole Podstawowej w Pawlikowicach,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Agnieszkę Gabryś przy Szkole Podstawowej im. K. I. Gałczyńskiego w Jawiszowicach,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Beatę Urbańską przy Zespole Przedszkolno Szkolnym w Stolcu,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Anetę Zasłonkę przy Szkole Podstawowej nr 166 im. Żwirki i Wigury w Warszawie,
  • dla kółka matematyczno-informatycznego prowadzonego przez pana Damiana Powałkę przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie ,
  • dla kółka matematyczno-przyrodniczego prowadzonego przez panią Monikę Szyszkowską przy Niepublicznej Szkole Podstawowej "Nasza Szkoła" im. Janusza Korczaka w Warszawie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Marlenę Krzyżanowską przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Świeciu,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez pana Zdzisława Duliasa przy Publicznej Szkole Podstawowej w Zalesicach,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Martę Budzyńską przy Szkole Podstawowej nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie,
  • dla kółka matematyczno-informatycznego prowadzonego przez panią Beatę Kobus przy Publicznej Szkole Podstawowej w Krysiakach,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Iwonę Michałowską przy Publicznej Szkole Podstawowej im. prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Danutę Orłowską przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Leszczynie Szlacheckim,
  • dla kółka matematyczno-przyrodniczego prowadzonego przez panią Barbarę Suligę przy Szkole Podstawowej nr 24 w Radomiu,
  • dla kółka matematyczno-przyrodniczego prowadzonego przez panią Katarzynę Alberską przy Niepublicznej Szkole Podstawowej "Nasza Szkoła" im. Janusza Korczaka w Warszawie,
  • dla kółka matematyczno-przyrodniczego prowadzonego przez panią Małgorzatę Kibler przy Niepublicznej Szkole Podstawowej "Nasza Szkoła" im. Janusza Korczaka w Warszawie,
  • dla kółka matematyczno-przyrodniczego prowadzonego przez panią Dorotę Paluch przy Niepublicznej Szkole Podstawowej "Nasza Szkoła" im. Janusza Korczaka w Warszawie,
  • dla kółka matematyczno-przyrodniczego prowadzonego przez panią Monikę Szyszkowską przy Niepublicznej Szkole Podstawowej "Nasza Szkoła" im. Janusza Korczaka w Warszawie,
  • dla kółka matematyczno-przyrodniczego prowadzonego przez panią Beatę Kolasińską-Wołowską przy Niepublicznej Szkole Podstawowej "Nasza Szkoła" im. Janusza Korczaka w Warszawie,
  • dla kółka matematyczno-informatycznego prowadzonego przez panią Agnieszkę Stawicką przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 13 im. Jana Brzechwy w Płocku,
  • dla kółka matematyczno-informatycznego prowadzonego przez panie Renatę Chmielewską i Edytę Zając przy Publicznej Szkole Podstawowej w Podlesiu Dużym,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Marzannę Pałkę przy Szkole Podstawowej nr 9 im. bł. Jana Pawła II w Tarnobrzegu,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Lidię Wysocką przy Szkole Podstawowej nr 166 im. Żwirki i Wigury w Warszawie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Beatę Książek przy Szkole Podstawowej nr 4 im. ks. Stefana Pieczki w Raciborzu,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Bożenę Dajnowską przy Szkole Podstawowej w Starym Lipowcu,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez pana Wiesława Chomiuka przy Szkole Podstawowej w Górkach,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Małgorzatę Borycką przy Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Antolce,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Mariolę i pana Wiesława Kropińskich przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Będargowie,
  • dla kółka matematyczno-przyrodniczego prowadzonego przez panią Jolantę Frączek przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Białogardzie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Marię Marecik przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łoniowej,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez pana Zbigniewa Pieczkowskiego przy Szkole Podstawowej w Sarnowie,
  • dla kółka informatycznego prowadzonego przez pana Piotra Fabera przy Specjalnej Szkole Podstawowej w Hucie,
  • dla kółka matematyczno-przyrodniczego prowadzonego przez panią Bożenę Dawidowicz przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1, Szkole Podstawowej nr 8 im. gen. Karola Rolow Miałowskiego w Oławie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Urszulę Filip przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 w Boguszowie-Gorcach,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Małgorzatę Podgródną przy Publicznej Szkole Podstawowej w Serpelicach ,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez pana Zdzisława Duliasa przy Publicznej Szkole Podstawowej w Zalesicach,
  • dla kółka matematyczno-informatycznego prowadzonego przez panią Ewę Szymczak przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkach,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Iwonę Waśniewską-Grunt przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Iwonę Paleczną przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Annę Cisak przy Zespole Placówek Oświatowych w Kacwinie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez pana Krzysztofa Gałkiewicza przy Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgierzu,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Annę Skrzecz przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Pasiekach,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Elżbietę Maliszewską przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Obrońców Warszawy w Ożarowie Mazowieckim,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Annę Zagawę przy Szkole Podstawowej nr 5 w Skierniewicach,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Hannę Różycką przy Szkole Podstawowej w Białobieli,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Anettę Gawrońską przy Szkole Podstawowej nr 3 w Policach,
  • dla kółka matematyczno-informatycznego prowadzonego przez pana Zbigniewa Pieczkowskiego przy Szkole Podstawowej w Sarnowie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Beatę Ludzię przy Szkole Podstawowej nr 109 w Warszawie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Małgorzatę Budzyńską przy Szkole Podstawowej nr 109 w Warszawie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Krystynę Pecynę przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Lipinach,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Monikę Kasprzyk przy Szkole Podstawowej nr 7 w Jaśle,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Grażynę Matysek przy Publicznej Szkole Podstawowej w Iwowem,
  • dla kółka komputerowego prowadzonego przez panią Bogusławę Delijewską przy Publicznej Szkole Podstawowej w Biernej,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Izabelę Weichbrodt przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wlkp.,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Agatę Kałwińską przy Szkole Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Ewę Kołodziej przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Obrońców Warszawy w Ożarowie Mazowieckim,
  • dla kółka matematycznego „Mały Matematyk” prowadzonego przez panią Zofię Powązkę przy Szkole Podstawowej im. doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Grażynę Sawczuk przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Kobylanach,
  • dla kółka matematyczno-przyrodniczego prowadzonego przez panią Beatę Bolek przy Publicznej Szkole Podstawowej w Dzierzkówku Starym,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Urszulę Foit przy Szkole Podstawowej nr 13 w Gliwicach,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Joannę Hendzel przy Szkole Podstawowej nr 7 w Jaśle,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Bożenę Stogniew przy Szkole Podstawowej nr 4 im. ks. Stefana Pieczki w Raciborzu,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Beatę Gorczycę przy Publicznej Szkole Podstawowej w Błażkowej,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Małgorzatę Skrzyńską przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 17 im. T. Kościuszki w Płocku,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Wandę Adamską przy Szkole Podstawowej w Opinogórze Górnej,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Monikę Jasak-Dutkowską przy Szkole Podstawowej w Kobielniku,
  • dla kółka matematyczno-przyrodniczego prowadzonego przez panią Marzenę Budną przy Szkole Podstawowej im. marsz. Józefa Piłsudskiego w Dzierzgowie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Małgorzatę Matuszek przy Publicznej Szkole Podstawowej w Ubieszynie,
  • dla kółka matematyczno-przyrodniczego prowadzonego przez panią Teresę Gancarz przy Szkole Podstawowej w Futorach,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Sylwię Klugiewicz przy Szkole Podstawowej im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Małgorzatę Kujdę przy Zespole Szkół nr 6, Szkole Podstawowej nr 28 w Rzeszowie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Sylwię Klugiewicz przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Nowogrodzie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Małgorzatę Stankiewicz przy Szkole Podstawowej nr 3 w Białogardzie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Magdalenę Wieczorek przy Publicznej Szkole Podstawowej im. St. Fiedorowicza w Lipiu,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Katarzynę Wardawę - Stec przy Szkole Podstawowej nr 310 im. M. Byliny w Warszawie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Annę Patę przy Zespole Szkół w Rudzie Różanieckiej,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Bogusławę Woźniak przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Ostrowcu Świętokrzyskim,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Halinę Grudzień przy Szkole Podstawowej im. S. Żeromskiego w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Cedzynie,
  • dla kółka matematycznego prowadzonego przez panią Edytę Batóg przy Publicznej Szkole Podstawowej im. W. Stefańskiego w Bodzechowie