konkurs
jesteś tu: > matzoo.pl > klasa 7 > Równania

Temat: ZADANIA TEKSTOWE Z PROPORCJONALNOŚCI: CENA WARZYW

wyłącz reklamy

Kilogram pomidorów kosztuje 5,6 zł. Ile trzeba zapłacić za 4 kg pomidorów?

Należy zapłacić: zł.



ANANAS ZA 10 POPRAWNYCH ODPOWIEDZI
0 0



DODAJ KOMENTARZ
MatWars.pl matematyczne wojny

WASZE KOMENTARZE DO TEGO ZADANIA:

  • Nie ma jeszcze komentarzy do tego zadania.
    Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz :)